sobota, 24 czerwca 2017

Konkurs: FANTAZMATY

Hej kochani! Dzisiaj szybko i krótko! W poprzednim tygodniu zostałam poproszona o opublikowanie postu rozgłaśniającego akcję "Fantazmaty". Oczywiście się zgodziłam, gdyż uważam, że to świetny pomysł! Oto wiadomość, którą dostałam do przekazania!
Fantazmaty – nowy projekt darmowej antologii fantastyki!

Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!

Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. Pod tą nazwą kryje się konkurs literacki, który pomoże adeptom pióra zaistnieć w świadomości czytelników, a także antologia, w której stworzenie zaangażowało się już kilkadziesiąt osób.
Przyświeca nam jedna idea – promowanie polskiej fantastyki. Pokazanie, że nie mamy się czego wstydzić w porównaniu do twórców zagranicznych. W związku z tym zapraszamy do udziału w konkursie literackim. Wyłonimy w nim do pięciu twórców, których teksty opublikujemy w antologii. Chcemy dać każdemu dostęp do przygotowanych opowiadań – w związku z tym Fantazmaty, podobnie jak nasz poprzedni projekt (Geniusze fantastyki, wydani w lutym 2016) zostaną udostępnione do pobrania całkowicie za darmo.
Nie trzeba jednak się spieszyć z chwytaniem za pióra – premierę antologii przewidujemy na wiosnę 2018. Do tego czasu pragniemy przygotować dla was najciekawsze historie, jakie wyjdą spod piór zaproszonych autorów.
W skrócie:
  • Fantazmaty – fantastyczny konkurs literacki
  • Fantazmaty – darmowa antologia wyśmienitej polskiej fantastyki
  • Wiosna 2018 – przewidywana premiera
  • PDF, ePub, mobi – antologia będzie do pobrania w wersji elektronicznej
Po dalsze informacje zapraszamy na stronę http://fantazmaty.pl!

Mam nadzieję, że ktoś z moich czytelników weźmie udział w tym konkursie! Dajcie znać co o nim myślicie!

1 komentarz:

  1. Myślę, że jest to fajny pomysł. Polskie nie znaczy gorsze! :) Niestety nie przepadam za fantastyką, więc sobie odpuszczę ten konkurs. Wszystkim biorącym w nim udział życzę powodzenia! ^^
    Pozdrawiam Lex May

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Pyszne Buki , Blogger